دل‌پرخونی از آنها داشتم

پدر شهید احمدی روشن با تاكید بر اینكه من دل پرخونی از اینها داشتم، گفت: دلیل ناراحتی ما هم این بود كه نگذاشتند شانیت مردم ایران حفظ شود و بعد آمدند به هر آنچه كه خارجی‌ها گفتند عمل كردند.

وی با بیان اینكه آقایان نماد سازش و ذلت بودند، اظهار داشت: اینها نتوانستند در مقابل اخم و تخم استكبار جهانی به سركردگی آمریكای جهانخوار قد علم كنند ‌و در حقیقت ترسیدند.

حاج رحیم احمدی روشن افزود: آنها كه مردم ایران را ذلیل و خوار كردند حالا می‌خواهند چه كنند؟! مگر آن موقع چه گلی به سر مردم زدند كه حالا می‌خواهند بزنند؟!


كدام یك از شهدای هسته‌ای در زمان شما به شهادت رسیدند؟!

پدر شهید احمدی روشن در واكنش به اظهارات حسن روحانی كه گفته بود ما شهدای هسته‌ای در این راه دادیم، گفت: شما كجا شهید دادید؟! كدام شهدای هسته‌ای در زمان شما به شهادت رسیدند؟! اینها اصلا لیاقت این را نداشتند كه شهید بدهند.

وی با بیان اینكه آقایان برای اهداف انتخاباتی از شهدا سوء استفاده می‌كنند، اظهار داشت: بزرگ‌ آنها - كه من نمی‌خواهم از او اسمی ببرم - خانواده شهدای هسته‌ای را دعوت كرد و به نوعی می‌خواست وانمود كند كه طرفدار شهدای هسته‌ای است، آن موقع ما تو دهن آنها زدیم كه دیگر از این كارها نكنند و شهدای هسته‌ای را به نفع خود مصادره نكنند باز هم از رو نمی‌روند.

به گفته پدر شهید احمدی روشن به تعبیر رهبر معظم انقلاب در زمان دولت نهم و دهم بحث هسته‌ای راه افتاد و مردم طعم پیروزی خود و شكست و زبونی استكبار جهانی در این جبهه رو حس كردند.

هرجا چراغ سبزی از دشمن می‌بینند سوت و كف می‌زنند

وی ادامه داد: رفتار آقایان نشان می‌دهد كه هرجا چراغ سبزی از دشمن می‌بینند خوشحال می‌شوند و سوت و كف می‌زنند و هر جا اخم و تخمی می‌بینند خودشان را قایم كرده و می‌ترسند.

پدر شهید احمدی روشن با یادآوری سخنان حضرت امام مبنی بر اینكه استكبار جهانی مانند سگ هار است كه اگر در مقابلش ایستادی فرار می‌كند و اگر فرار كردی دنبالت كرده و پاچه ات را می‌گیرد، افزود: آقایان اگر به مسئولیت برسند كشور را به باد فنا می‌دهند و دو دستی تقدیم استكبار جهانی می‌كنند تا اسباب خوشحالی آنها را فراهم كنند.

 

با مذاكرات‌شان همه چیز را به تعطیلی كشاندند

وی با اشاره به سخنان روحانی كه گفته بود در دوران ما تحریم نبود، تصریح كرد: سوال ما از ایشان این است كه مگر در زمان شما پیشرفت هسته‌ای اتفاق افتاد كه تحریمی هم صورت بگیرد؟! شما با مذاكرات‌تان همه چیز را به تعطیلی كشاندید.

پدر شهید احمدی روشن اظهار داشت: پیشرفت‌هایی هم كه بعدا در زمینه هسته‌ای داشتیم همه با تدبیر رهبر معظم انقلاب و تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه روزی افرادی مثل شهید احمدی روشن، شهریاری، رضایی نژاد و امثال آنها بود.

دیگر همه می‌دانند در كاخ سعدآباد چه گذشت

وی تصریح كرد: دیگر همه می‌دانند كه در كاخ سعد آباد چه گذشت و هنوز تصویر خنده‌های آقای روحانی با جك استراو وزیر خارجه وقت انگلیس در ذهن‌ها هست.

پدر شهید احمدی روشن با بیان اینكه آقای حسن روحانی از تیم هسته‌ای‌شان گفتند و از این تیم تمجید كردند، گفت: حالا خوب است آقای روحانی به این پرسش پاسخ دهند كه این تیم الان كجا هستند؟! اعضای این تیم در آمریكا و اروپا چه می‌كنند؟! اگر اینها تیم هسته‌ای داشتند چطور نتوانستند یك درصد اورانیوم غنی كنند.

آقا شاخص‌ها را مشخص كردند و ما نباید گول حرف‌های اینها را بخوریم

به گفته وی مردم ایران اسلامی باید سرنوشت كشورشان را دست كسانی بسپارند كه حداقل به خدا، ولایت و مردم ایمان داشته باشد و اخم و تخم استكبار جهانی برایش مسئله نباشد و دنبال چراغ سبز دشمنان نباشند.

پدر شهید مصطفی احمدی روشن در پایان اظهار داشت: حضرت آقا شاخص‌ها را برای ما مشخص كردند و ما نباید گول حرف‌های اینها را بخوریم. اینها ثابت كردند كه نمی‌توانند و من از اعماق قلبم به آن باور دارم كه آنها نمی‌توانند.
موضوع :
اخبار ,