تبلیغات
بسیجیان خط شکن - مطالب اردیبهشت 1393
منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

با خامنه ای کسی نگردد گمراه
اودر شب فتنه میدرخشدچون ماه
-------------------------------------------
ما همان نسل جوانیم
که ثابت کردیم
در ره عشق
جگردارتر از صد مردیم
هر زمان شور خمینی
به سر افتد ما را
دور سید علی خامنه ای
می گردیم
جستجو
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی
ابر برچسب ها
روز پدر را به حضرت آقا تبریک می‌گویم/ فرهنگ کشور به یک ۹ دی فرهنگی نیاز دارد/ به من گفتند «خانم چرخنده! سینمای ایران جای شماها نیست»+فیلم

خبرگزاری فارس: روز پدر را به حضرت آقا تبریک می‌گویم/ فرهنگ کشور به یک ۹ دی فرهنگی نیاز دارد/ به من گفتند «خانم چرخنده! سینمای ایران جای شماها نیست»+فیلمموضوع :
اخبار ,  عکس , 

رییس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان این‌که فرهنگ جهانی کشور ما را نیز فرا گرفته است، گفت: روشنفکران و دولتمردان ما بیش از همه متأثر این فرهنگ هستند و جرأت این‌که در برابر این بت اظهار مخالفتی کنند ندارند.

آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی رییس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) امروز در همایش راه‌کارهای تحقق اصل هشتم قانون اساسی «امر به معروف و نهی از منکر» که در سالن اجتماعات مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد، گفت: امر به معروف و نهی از منکر از عظیم‌ترین وظایف اسلامی و فرایض منصوص است.

وی با تأکید بر این‌که انقلاب ما ثمره امر به معروف و نهی از منکر بود، ابراز کرد: اگر این کار امام که وظیفه خود دانست تا در برابر منکر قیام کند، نبود امروز چیزی به نام نظام اسلامی نبود.

رییس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان این‌که این وظیفه قانونی امر به معروف در متن قانون اساسی تأکید شده است، اظهار داشت: سؤال این است که چرا بعد از 35 سال توجه جدی به این مسأله نشده است.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که کارهایی از سوی مردم به صورت پراکنده در زمیه این فریضه الهی انجام شده است، افزود: هرچند سعی شده که این اقدامات منظم باشد تا جنبه قانونی پیدا کند اما کار چندانی تا کنون در این زمینه نشده است.

استاد اخلاق حوزه علمیه ادامه داد: چرا مجلس در این مدت درصدد نبوده که قوانین این فریضه الهی را که قانون اساسی در اختیار آن قرار داده را وضع کند؛ البته برخی بیان می‌کنند که اگر قانونی از همان ابتدا در زمینه امر به معروف وضع شده بود اجرا می‌شد یا نه؟

وی با بیان این‌که برخی از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی که به فرموده امام و رهبری همچون قانون است اجرا نشده، گفت:  چرا نسبت به این مسأله بی مهری می‌شود و اگر قوانینی هم وجود پس چرا اجرا نمی‌شود.

رییس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان این‌که مسأله امر به معروف با همه بخش‌های قانون اساسی تفاوت کلی دارد، گفت: مخاطب هر بخشی از قانون به عهده بخشی از مردم است اما قانون  امر به معروف اگر وضع شود به طور کامل شامل همه اقشار مردم و قوای سه گانه می‌شود و کسی مستثنا از این قانون نخواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این‌که هر قانونی تضییقاتی برای برخی ایجاد می‌کند، ابراز کرد: انسان می‌خواهد در قید و بند نباشد و این مسأله‌ای طبیعی است و به همین خاطر علاقه چندانی دیده نمی‌شود که قوانینی در امر به معروف مشخص شود.

استاد اخلاق حوزه علمیه با بیان این‌که امروز فرهنگ جهانی دنیا بر اساس قداست آزادی به معنای کامل آن که شامل بی بند و باری است، استوار شده، اظهار کرد: این فرهنگی جهانی است و پرچمدار این فرهنگ آمریکایی‌ها هستد و بتی که امروز در عالم پرستش می‌شود بت آزادی است.

آیت‌الله مصباح یزدی ادامه داد: بسیاری  از کشورهای اسلامی این فرهنگ را مورد توجه قرار داده و متأسفانه کشور ما را نیز فرا گرفته؛ روشنفکران و دولتمردان ما بیش از همه متأثر هستند و جرأت این‌که در برابر این بت اظهار مخالفتی کنند ندارند.

وی با اشاره به سخنان وزیر ارشاد اسبق، خاطرنشان کرد: وزیر ارشاد اسبق می‌گفت ما ارزشی بالاتر از آزادی را برای مردم نیاوردیم؛ این فرهنگ الحاد جهانی بر وزرای ما نیز حاکم است.

رییس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با تأکید بر این‌که امروز امر به معروف در فرهنگ جهانی یک فضولی نا بخشودنی است، اظهار کرد: این فرهنگ عمومی خواه ناخواه در طبقات مختلف و تصمیم گیری‌ها خود را نشان می‌دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: وقتی کسانی که قدرت قانونی و اجتماعی چه در قوه مجریه و چه مقننه را در دست دارند تحت تأثیر این فرهنگ هستند مسأله امر به معروف به جایی نمی‌ر‌ىسد، چون می‌گویند امروز زمان دیگری است و باید زمان را شناخت مطابق با آن رفتار کرد.

 

آیت‌الله مصباح یزدییکی از بهترین راه‌ها در انتخابات را همراه کردن اقلیت‌ها دانست و گفت: این مسأله فرمولی است که در همه جای دنیا شناخته شده است؛ در انتخابات کشور ما نیز روش‌های انتخاباتی احزاب این بوده که مسابقه در جلب آراء اقلیت‌ها بگذارند و وعده‌هایی به آنها داده می‌شود.

وی با بیان این‌که متأسفانه برخی برای این‌که در انتخابات چند سال بعد برنده شوند با یهودی‌ها لابی می‌کنند، اظهار کرد: یهودی‌ها چه نقشی در جامعه ما دارند؛ چنین افرادی هیچگاه  به دنبال این نخواهند بود که قانونی وضع شود که بسیاری از مردم از آنها رنجیده شوند.

رییس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با اشاره به این‌که چند دوره است که اختلاس‌هایی انجام شده و برخی می‌گویند لیست آنها در جیب ما است، ابراز کرد: اما هیچ اقدامی در هیچ دولتی در این باره نشده است، چون با پول و حمایت آنها کار را پیش می‌برند و اگر اینها را ناراضی کنند رأی نمی‌آورند از این برخورد با این مسأله خود داری می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این‌که هیچ وقت قانونی که همه را درگیر و ناراضی کند، اجرا نمی‌کنند،‌ افزود:  وقتی قانونی شفاف در مسأله‌ای وجود داشت داشت مردم نیز مطالبه می‌کنند.

استاد اخلاق حوزه علمیه بر ضرورت توجه فقهی به مسأله امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد و گفت: امروز چقدر درباره مسائل فقهی امر به معروف و نهی از منکر کار شده است در حالی که بسیاری از فقها در اوائل نهضت موضوع بحث خود را مسائل اجتماعی و امر به معروف قرار داده‌ بودند، اما باید اعتراف کرد که هنوز بسیاری از ابعاد فقهی مسأله برای خود ما روشن نیست.

رییس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: برخی در گذشته می‌گفتند کار امام خمینی(ره) در مبارزه با رژیم شاه درست نیست چون خوف ضرر وجود دارد و در این حالت تکلیف ساقط است اما امام با قاطعیت فرمود امروز تقیه حرام است ولو هزاران نفر کشته شوند؛ شاید در عصر و قرن ما چنین فتاوایی صادر نشده است.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این‌که اگر خطری متوجه اسلام، ضروریات اسلام و ارزش‌ها شد، باید جان داد، اظهار کرد: آنجا که خطری متوجه کیان اسلامی باشد تقیه حرام است.

استاد اخلاق حوزه علمیه با بیان این‌که باید ابعاد مختلف مسأله امر به معروف از لحاظ فقهی روشن شود،‌ گفت: باید کسانی باشند که این ابعاد را مشخص کنند تا مجلس طبق آن قانون وضع کند.

آیت‌الله مصباح یزدی با تأکید بر این‌که ما در مقابل فرهنگ جهانی، حالت انفعالی به خود گرفته‌ایم، ابراز کرد: فرهیختگان ما سعی می‌کنند بگویند کارهای ما خلاف آزادی نیست؛ اسلام می‌گوید عبودیت، عبادت و بندگی اصل است اما فرهنگ دنیا می‌گوید پرستش همه چیز غیر از خدا؛ متأسفانه برخی باورشان این نیست که حکم اسلامی مقدم بر رأی مردم است.

 

وی ادامه داد: برخی ملاک را رأی مردم را در همه امور ضروری می‌دانند و حتی اعتقاد دارند که اگر مرم به ترک ضروری ترین احکام اسلام رأی را دادند باید اجرا شود.

رییس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان این‌که در مقابل این فرهنگ جهانی باید برنامه‌های حساب شده و بر اساس منطق عقلانی ارائه دهیم، اظهار کرد: ما باید حقایق را درست بفهمیم و در بیان آن شجاعت داشته باشیم ما باید هم در زمینه علمی کار کنیم و مطالب علمی و مستدل داشته باشیم و در بیان مقام نیز نترسیم که به ما بگویند بی سواد یا این‌که انگ عدم درک جامعه را بچسبانند.

وی تأکید کرد: اگر بیان حقیقت جز با خریدن فحش امکان نداشت باید این کار را انجام داد.

آیت‌الله مصباح یزدی با بیان این‌که جامعه یک روزه تغییر نمی‌کند، افزود: ما باید برنامه ریزی کنیم و سعی کنیم در رسانه‌ها و منابر فرهنگ اسلامی را رواج دهیم و در مبارزه با پرسش بت، آزادی داشته باشیم چون پرستش هوای نفس زشت‌ترین بندگی‌ها است.

وی ادامه داد: نباید با بهانه حقوق شهروندی بگوییم بهایی، یهودی و مسلمان هیچ فرقی باهم ندارند چون احکام ذمه در اسلام برای چنین مواردی بیان شده است.

رییس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان این‌که فعالیت‌های سایر نهادهای مسؤول به نحوی به فعالیت ما بر می‌گردد، گفت: مؤثرترین نهاد در جامعه انسانی نهاد فرهنگ است، همه حرکت‌های اختیاری ما از فرهنگ متأثر می‌شود اگر خود ما در این جهان نقص داریم نمی توانیم توقع اصلاح دیگران دار داشته باشیم.

منبع:رجا نیوز
موضوع :
عکس ,  اخبار , 

انتشار خبر برکناری تهیه‌کننده‌ی برنامه‌ی «سمت خدا» به عنوان پرمخاطب‌ترین برنامه‌ی مذهبی تلویزیون، در روزهای گذشته یکی از خبرهایی بود که بازتاب چندانی در رسانه‌ها پیدا نکرد و بسیاری ترجیح دادند به سادگی از کنار آن عبور کنند. این بی‌توجهی در حالی رخ داد که «سمت خدا» یکی از معدود برنامه‌های دینی و مذهبی تاریخ رسانه‌ی ملی به شمار می‌رود که در جذب مخاطب نیز بسیار موفق عمل کرده است و محبوبیت بسیاری در بین مردم دارد؛ تا جایی که در تازه‌ترین نظرسنجی شبکه‌ی سه هم پیش از نوروز 93، «نجم‌الدین شریعتی» -مجری برنامه‌ی «سمت خدا»- به عنوان یکی از سه مجری محبوب تاریخ شبکه‌ی سه، انتخاب شد و مورد تقدیر قرار گرفت. از همین رو، برکناری تهیه‌کننده‌ی موفق این برنامه به شدت عجیب و سوال‌برانگیز به نظر می‌رسد.

 از همین رو، برای جویا شدن از صحت و سقم این خبر و علت برکناری احتمالی، گفتگویی را با «سید عبدالمجید رکنی»، تهیه‌کننده‌ی موفق برنامه‌ی «سمت خدا» انجام دادیم. «رکنی» در گفتگو با خبرنگار فرهنگی رجانیوز پیرامون انتشار خبر برکناری‌اش اظهار داشت: «تقریبا این برکناری قطعی است و تمام مراحل اداری آن توسط مدیران شبکه و سازمان انجام شده است. متأسفانه برای مدیران، تصمیمات و اقتضائات مدیریتی بر مصالح دینی ارجحیت دارد.»

«رکنی» پیرامون دلایل برکناری‌اش از سمت تهیه‌کنندگی برنامه‌ی «سمت خدا» عنوان کرد: «دلیل اصلی برکناری، تمرد از رویه‌ی سازمانی و نامه‌ی انتقاد حاج آقای ماندگاری خطاب به ضرغامی عنوان شده است.  ماجرا از این قرار است که صداوسیما در دو موضوع بر خلاف قانون و نظر رهبری عمل می‌کرد و آقای «ماندگاری» طی نامه‌ای این دو موضوع را به «آقای ضرغامی» تذکر دادند. ولی ظاهرا این انتقاد برای برنامه‌ی «سمت خدا» بسیار گران تمام شد.»

وی پیرامون دو موضوعی که صداوسیما بر خلاف قانون و نظر رهبری عمل می‌کرد، افزود: «اولین موضوع تبلیغ اجناس مختلف در حین برنامه‌های کودک است که این مورد بر خلاف نص صریح قانون صداوسیماست. آیین نامه‌ی سیاست‌های تامین، تولید و پخش صداوسیما در شماره‌ی 2570 خود به این موضوع اشاره می‌کند و تبلیغ در حین برنامه‌های کودک را غیرقانونی می‌داند. اما متاسفانه بیش از یک سال است که برنامه‌های کودک تلویزیون به بهانه‌ی نداشتن بودجه، اقدام به تبلیغ محصولات مختلف می‌کنند.»

وی پیرامون بهانه‌های صداوسیما مبنی بر نداشتن بودجه و اجبار برای پخش آگهی در حین برنامه گفت: «این حرف درست نیست. اگر مسئول سازمان محیط زیست برای تامین بودجه‌ی کارمندانش به مشکل بخورد، حاضر است یوزپلنگ شکار کند و از درآمد حاصل از آن حقوق کارمندانش را بدهد؟ بدیهی است که این کار غیر منطقی است؛ چرا که وظیفه‌ی محیط زیست حفاظت از همان یوزپلنگ است. حال مگر وظیفه‌ی صدا و سیما حفاظت و صیانت از فرهنگ کودکان نیست؟ پس چه طور حاضر می‌شود برای تامین بودجه این فرهنگ را تخریب کند؟ این دلیل قابل قبول نیست.»

«رکنی» در مورد نکته‌ی دومی که در نامه‌ی «حاج آقای ماندگاری» خطاب به رئیس صداوسیما وجود داشت، تصریح کرد: «رهبری پیرامون برخی از مسابقات تلویزیون دستور صریح دارند. گاهی ایشان پیرامون موضوعی مثل بها دادن به جایگاه زن، به طور کلی صحبت می‌کنند و گاهی هم ایشان مستقیما به مصداق‌ها اشاره می‌کنند. رهبری در سال 83 در دیدار با مدیران سازمان صدا و سیما مخالفتشان را با برگزاری مسابقاتی که در آن‌ها جوایز غیر متعارف به شرکت‌کنندگان اهداء می‌شود، اعلام کردند و فرمودند که این مسابقات ترویج بی‌نطقی است. اما متاسفانه برخی مدیران و برنامه‌سازان در صداوسیما، انرژی می‌گذارند و بودجه خرج می‌کنند تا خلاف نظر رهبری عمل کنند.»

تهیه‌کننده‌ی برنامه‌ی «سمت خدا» پیرامون تبعات این نامه ادامه داد: «حجت الاسلام ماندگاری» در نامه‌ی خود به این دو مورد اشاره کردند و فکر نمی‌کنم هیچ آدم منصف و با وجدانی باشد که این دو مورد را قبول نکند. دوستان بعد از این نامه تبلیغ محصولات در حین برنامه‌ی کودک را متوقف کردند، اما مسابقاتی که جوایز غیر متعارف دارد، هنوز از تلویزیون پخش می‌شود. در ذهن مدیران سازمان این بود که شما یکی از برنامه‌های ما را تعطیل کردید، ما هم باید برنامه‌ی شما را تعطیل کنیم تا مساوی شویم!»

«رکنی» درباره‌‌ی احتمال تعطیلی برنامه‌ی پرمخاطب «سمت خدا» گفت: «ما فعلا با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم. باید جبهه‌ی دین‌داران در این موضوع خودش را بسنجد. ما ادعا داریم که رسانه باید به دست افراد انقلابی سپرده شود. حالا باید ببینیم می‌توانیم 50 دقیقه برنامه را در تلویزیون حفظ کنیم؟ اگر توانستیم، آن زمان می‌شود به پله‌های بالاتر هم فکر کرد. اما اگر به هر دلیل، مثلا محافظه‌کاری یا ترس از موقعیت نسبت به این اقدام صداوسیما ساکت بمانیم، نباید انتظار داشته باشیم که در آینده رسانه به دست افراد متعهد و انقلابی بیفتد.»

وی در مورد حمایت مردم از این برنامه و واکنش آن‌‌ها در صورت تعطیلی «سمت خدا» عنوان کرد: «حضرت آقا در سال 73 فرمودند که از درد فرهنگ با مردم سخن نمی‌گویم، بلکه خطابم مسئولان هستند. اما امسال مسئولان فرهنگی کار را به جایی رساندند که حضرت آقا از مردم خواستند که فرهنگ کشور را احیا کنند. الآن هم مردم باید به این قضیه ورود و اعتراض‌شان را اعلام کنند. بنده و حاج آقای ماندگاری هم به عنوان یکی از مردم دعوت حضرت آقا را لبیک گفتیم.»

با چنین توصیفاتی، باید صبر کرد و دید مدیران صداوسیما در ماه‌های پایانی مسئولیت خویش نیز همچنان بر حذف جناح مومن از رسانه‌ی ملی اصرار خواهند کرد؟...
منبع: رجانیوزموضوع :
اخبار , 

قالیباف: بگو و بخند آمریکایی‌ها با ما به معنای دوستی آنها نیست/ نباید رفتار ما در موضوعات سرنوشت‌ساز طوری باشد که جامعه اسلامی دو قطبی شود/ باید این تصور که حل مشکلات در گرو سیاست خارجی است را حذف کنیم/ این مسیر غلطی بوده که دشمن برای ما انتخاب کرده است

به گزارش خبرنگار «نسیم»، مهم‌ترین محورهای سخنان محمدباقر قالیباف، شهردار تهران درهمایش "پیشکسوتان جهاد و شهادت روحانیون رزمنده تهران بزرگ"، بدین شرح است:

- نباید به آمریکا اعتماد کنیم. رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ و میش است. اگر آنها با ما بگو بخند می‌کنند به معنای دوستی نیست؛ به همین دلیل است که رهبری بر نرمش قهرمانانه تاکید می‌کنند.

- آن زمان که غنی‌سازی را تعلیق کردیم خیانت آنها را دیدیم.

- بدون شک باید تحریم را بشکنیم و به افکار عمومی نشان دهیم که بدنبال جنگ‌افروزی نیستیم و ملتی اهل منطقیم.‎

- هنوز اندیشه دشمن فروپاشی نظام ما است.‎

- آیندگان در خصوص پرونده هسته‌ای قضاوت خواهند کرد.‎

- رهبری خطوط قرمزی را که باید در مسأله هسته‌ای رعایت شود در هر جایگاهی مطالبه خواهند کرد.‎

- ما نباید در موضوعات مهم و سرنوشت ساز بگونه‌ای رفتار کنیم که جامعه اسلامی را دو قطبی و امنیت ملی و اقتدارمان را به خطر بیاندازیم.‎

- تیم مذاکره‌کننده بداند مذاکره یک فرآیند دو طرفه است و نباید انتظار داشت که در این فرایند بتوان تمام خواسته‌های خودمان را بر طرف مقابل بقبولانیم.‎

- ما با کسانی طرفیم که در تاریخ زندگی خود از روزی که به قدرت رسیدند نشان دادند که با ملت و انقلاب اسلامی سرستیز دارند.‎

- در پرونده هسته‌ای همسایگان و قدرت‌های بزرگ نقش ایفا می‌کنند.‎

- میز مذاکره میدان مبارزه ای است که ملت و انقلاب ما با آن مواجه است‎.

- باید این تصور که حل مشکلات کشور در گرو سیاست خارجی است را حذف کنیم. این مسیر غلطی بوده که دشمن برای ما انتخاب کرده است.موضوع :
اخبار , 
روز گذشته وزیر خارجه که برای پاسخ به سوال نمایندگان به مجلس رفته بود، در واکنش به برگزاری همایشی که ابتدای هفته جاری به عنوان «دلواپسیم» و در نقد توافق ژنو برگزار شد، اعلام کرد: «ما ملت دلاوریم نه دلواپس.»
به گزارش رجانیوز، این سخن ظریف بلافاصله با استقبال رسانه های حامی دولت و تندروها مواجه شد؛ البته در دلاور بودن ملت ایران تردیدی نیست اما مساله اصلی آنجایی است که همین ملت دلاور به سبب برخی مواضع و رفتارهای دولتمردان طی 9 ماه گذشته، دلواپس شرایط موجود و آینده کشور شده است.
 
به عنوان نمونه آذر ماه سال گذشته وزیر خارجه در دانشگاه تهران و در جمع دانشجویان این دانشگاه مدعی شده بود: «آیا فکر کردید آمریکا که می تواند با یک بمب تمام سیستم دفاعی ما را از کار بیاندازد از سیستم دفاعی ما می ترسد؟ آیا واقعا به خاطر قدرت نظامی، آمریکا جلو نمی آید؟ بر اساس کدام سند فکر می کنید آمریکا می تواند به اطلاعات نظامی ما دست پیدا کند؟»
 
این اظهارات نا به جا و جنجالی بلافاصله با واکنش های مختلفی رو برو شد و حتی خود ظریف نیز اعلام کرد حرفهای او تقطیع شده است اما انتشار فایل صوتی سخنانی وی نشان داد که وی این حرف اشتباه را بیان کرده است.
 
این مساله تا جایی پیش رفت که یک ماه بعد وزیر دفاع دولت تدبیر و امید نیز به اظهارات ظریف واکش نشان داد و  در مراسم بزرگداشت شهیدان حاج احد کاظمی و حاج حسان اللقیس گفت: جایی گفته شد که آمریکا اگر بخواهد می تواند نظام دفاعی ما را از کار بیندازد، اما ملت ما نماد عینی شعار «ما می توانیم» و اینکه آنها امروز نمی توانند کاری کنند از سر دلسوزی نیست، بلکه توان آن را ندارند.وی با بیان اینکه ما احتیاجی به سلاح هسته ای نداریم، تصریح کرد: اما به لحاظ سلاح هایی که ما را در نبرد نامتقارن بر آمریکا پیروز کند، در اوج هستیم.
 
سردار جعفری فرمانده سپاه نیز در واکنش به این مساله اعلام کرد: «من توضیح دادم ایشان (ظریف) تجربه و تخصص این بحث را ندارند درست است که ایشان را یک دیپلمات صاحب نظر می دانیم ولی در مسائل نظامی و امنیتی تجربه نداشتند. به هیچ وجه این طور نیست که سیستم دفاعی ما با دو بمب از بین برود. ممکن است یک سری از زیر ساخت ها از بین برود ولی توان موشکی و توانمندی های استراتژیک سپاه به طوری است که اگر هزاران بمب بزنند شاید بتوانند 10 تا 20 درصد توان موشکی سپاه را بکاهند.»
 
سردار وحیدی رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی نیروهای مسلح نیز هفته گذشته با هشدار نسبت به تصور معکوس درباره ضعف و قدرت خود و دشمن گفت: ضعف امروز دشمن در از دست دادن قدرت پیش بینی است به عنوان مثال آنها تصور می کردند فتنه های سال های 78 و 88 پیروز می شود، اما اینگونه نشد لذا نباید برای دشمن توانمندی های فوق العاده تصور کرد.
 
از سوی دیگر توجه در سوابق وزیر امور خارجه کشورمان نیز نشان می دهد ایشان امروز در حالی از دلاوری به جای دلواپسی سخن می گوید که در طول 8 سال جنگ تحمیلی در آمریکا مشغول به تحصیل بوده و حتی سربازی خود را نیز در خاک این کشور گذرانده است.
 
در پایان بار دیگر لازم به ذکر است که در دلاور بودن ملت ایران که 35 سال علیرغم تمام تحریم ها، مشکلات و جنگ تحمیلی در برابر دشمن ایستاده اند تردیدی وجود ندارد بلکه دلواپسی ملت دلاور ایران از افراد و جریانهایی است که به اسم اعتمادسازی و آشتی با دنیا، در عمل موجب پرخاش بیشتر دشمن علیه ملت شده و حتی در برابر دوربین های خبری نیز اعلام می کنند دشمن می تواند با یک بمب سیستم دفاعی کشور را از کار بیندازد!موضوع :
اخبار , 
حدود دو ماه پیش با صدور حکمی از سوی سید طه هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد، "عبدالحسین هراتی" به عنوان سرپرست اداره کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد منصوب شده است.
طه هاشمی در متن نامه خود با بیان «نظر به سوابق ارزشمند و توانمندی های علمی جنابعالی» وی را به سمت سرپرست اداره کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد منصوب کرده است.
 
 
عبدالحسین هراتی که اخیراً و پس از ریاست دکتر میرزاده بر دانشگاه آزاد از استرالیا به ایران بازگشته است حالا با حکم آقای طه هاشمی مسئول ثبت، ضبط و حفاظت از اسناد و مدارک دانشگاه آزاد شده است. گفتنی است وی مشاور فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای رئیس مجمع تشخیص نیز می باشد.
 
عبدالحسین هراتی کیست؟
 
آنچه از عبدالحسین هراتی در فضای مجازی منتشر شده، نامه ای از سوی وی به مهدی کروبی است که نمایه کاملی از وی بیان می کند.
 
سایت های ضدانقلاب متن نامه وی را منتشر کرده اند. خبرنامه دانشجویان ایران، ضمن عذرخواهی از مخاطبان، جهت تنویر افکار عمومی بخش هایی از مکتوبات موهن هراتی را منتشر می نماید.
 
وی در این نامه از مهدی کروبی با عنوان دلاور جنبش سبز یاد کرده و می نویسد: "من حضرت عالی و آقای مهندس موسوی و خانم زهرا رهنورد را اکنون مصادیق عالمان قائم به قسط می دانم که خداوند آنان را در کنار پیامبران نشانده و وجود آنان را شاهد بر کلمه توحید دانسته است".
 
وی با گلایه از یاد امام(ره) از سوی مدعیان خط امام(ره) می نویسد: "از اینکه شما و مهندس موسوی عزیز پیوسته در سخنان خود از «امام» یاد می کنید، من و بسیاری دیگر در رنج بوده ایم اما پیوسته خود را اینگونه توجیه می کرده ایم که شرایط مبارزه در ایران چنین اقتضایی دارد و لذا خون جگر می خوردیم و سکوت اختیار کرده بودیم، اما سخنان اخیر آقای مهاجرانی که در آن فرموده بودند: هر کس امام و روحانیت را قبول ندارد متعلق به جنبش سبز نیست، طاقت از کف ربود. منتظر بودم که جوابی به این سخن سخیف از طرف رهبران جنبش داده شود که خوشبختانه دو سه روز پیش موسوی عزیز این جواب را داد و گفت که هرکس در هر کجا از عدالت طرفداری کند عضو جنبش سبز است".
 
 
وی بدون یاد کردن از جنایت های منافقین مدعی شده است: "دهه شصت تونل وحشت تاریخ معاصر ایران بود. دهه ای که همه خشونتها و جنایتها و تحجرها و بدعت های غیرانسانی و ضدتوحیدی و شرک آلود آن به نام «امام خمینی» در تاریخ ما ثبت و ضبط شده است و کسی را یارای پاک کردن آن از این تاریخ نیست".
 
وی ادامه می دهد: "تورا به خدا در زنده کردن «امام» نکوشید که این «امام» زنده شدنی نیست بلکه افیون مرگی است که طرفداران خود را به محاق نیستی می‌کشد".
 
هراتی در بخشی از نامه خود با اشاره به آیه (أَلَم تَرَ إِلَى الَّذینَ بَدَّلوا نِعمَتَ اللَّهِ كُفرًا وَأَحَلّوا قَومَهُم دارَ البَوارِ آیا ندیدی کسانی را که نعمتهای خدا را به کفر تبدیل کردند و مردم خویش را به دیار نیستی راندند) ابراز عقیده کرده بود: "خدایا، این قرآن تو چه بزرگ است، گویی این آیه همین امروز در مورد «امام خمینی» نازل شده است".
 
هراتی با کنابه به موسوی و کروبی گفته بود: "کجای امروز شما به «امام خمینی» و افکار او واعمال او شباهت دارد؟آیا شما ولایت مطلقه را قبول دارید؟ بگویید تا ما تکلیف خودمان را بدانیم! آیا شما جنایات سال ۶۷ را تأیید می کنید؟ به خدا قسم میدانم که نمی کنید و حتی اگر روزی خدای ناکرده از زبان شما بشنوم که آنرا توجیه می کنید باز نیز قسم خواهم خورد که در نفس خود از آن متنفرید و به توجیه پناه آورده اید".
 
وی با بی شرمی مدعی شد: "بخدا قسم آنچه که در کهریزک اتفاق افتاد مصداق کوچکی بود از شکنجه ها و کشتارهای دهه شصت در زندانهای «امام خمینی»".
 
هراتی با طرح اتهام هایی به نظام و امام خمینی نوشت: "مگر منتظری نگفت که ولایت مطلقه شرک است؟ و مگر «امام خمینی» واضع تئوری ولایت مطلقه نبود؟".
 
وی با شرک آلود خواندن حکم امام خمینی در خصوص ولایت فقیه گفته بود: "سالها پیش از وقوع انقلاب اسلامی «حضرت امام» همه سخنان خود را در کتاب «ولایت فقیه» و فاجعه بار تر از آن درکتاب «کشف الاسرار» گفته بود. اما مگر در آن روزگار کسی جرات این را بخود میداد که آن اندیشه های سخیف را نقد کند؟"
 
حالا چنین فردی با این دیدگاه ها –که خبرنامه دانشجویان ایران تنها بخش هایی از اعتقادات وی را منتشر کرده است- سکان دار یکی از پست های دانشگاه آزاد شده است.
 
اعتراض بسیج دانشگاه آزاد به انتصاب هراتی
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌ آزاد با صدور بیانیه‌ای نسبت به انتصاب هراتی در این دانشگاه واکنش نشان داد.
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد با صدور بیانیه‌ای نسبت به انتصاب هراتی در این دانشگاه واکنش نشان داد و آورده است: مسئولین محترم دانشگاه آزاد اسلامی بدانند که امام و رهبری خط قرمز بسیج دانشجویی‌اند و هرکس در هر جایگاه و مقامی بخواهد گردی بر دامان ولایت بنشاند بی‌درنگ با برخورد انقلابی و قاطع دانشجویان بسیجی مواجه خواهد شد و آنگاه بی‌شک تنها راه فرار از خروش انقلابی فرزندان روح خدا و سربازان و پرچمداران علی زمانه فرار با لباس زنانه از کشور خواهد بود.
 
متن این بیانیه به شرح ذیل است:
 
بسمه تعالی
من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیافتد.(امام خمینی رحمةالله علیه)
یکی از اهداف  تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های آغازین انقلاب تقویت بنیه علمی و فرهنگی و ارتقای بینش عمیق به مفهوم انقلاب اسلامی ایران بوده است که به حق اهدافی والا و متناسب با اهداف انقلاب بوده است، اما هر چه از تولد این نهال نوپا می‌گذشت دانشگاه آزاد اسلامی نه تنها در مسیر بهبود و اعتلای فرهنگ در فضای علمی کشور حرکت نکرد بلکه با پرداختن صرف به سیاست پول محوری و سیاسی بازی‌های ناصواب و بی‌توجهی به اوضاع فرهنگی روز به روز بر غربت فرهنگ افزود.
 
حرکت بر روی ریل‌های فرسوده و زنگ‌زده غرب‌گرایی در دانشگاه آزاد سابقه‌ای دیرین دارد و تبدیل کردن دانشگاه‌ها در سال 88 به ستاد یکی از سران فتنه و گسیل هزینه‌های فرهنگی دانشگاه به بی‌فرهنگ‌ترین عمل‌ها که جشن‌ها و میتینگ‌های فتنه‌گران بود در کنار مدیریت سلطنتی و سی ساله برخی تنها بخشی از آنهاست که جریان دانشجویی ضمن هوشیاری لازم و هشدارهای مقتضی بنا بر مصلحت نظام و اغماض و به امید اصلاح رویه از ایجاد تنش‌خودداری کرده است.
 
اما در جدیدترین اقدام تهوع آور دانشگاه آزاد اسلامی با حکم معاون فرهنگی دانشگاه آقای طه هاشمی یکی از حامیان فتنه 88 و جنبش جعلی و پوشالی سبز و از اهانت‌کنندگان صریح به امام راحل عظیم‌الشان آقای هراتی  به سمت مدیرکل اداره اسناد و مدارک دانشگاه آزاد منصوب شده است.
 
برای مسئولین محترم دانشگاه آزاد اسلامی کشور، اعضای هئیت موسس و بالاخص جناب آقای هاشمی و همچنین نوه بزرگوار امام که از حامیان ریاست محترم دانشگاه هستند و همگی داعیه‌دار ارادت به امام و رهبری نیز می‌باشند خالی از لطف نخواهد بود که تنها به بخشی از اظهارات شرم‌آور آقای عبدالحسین هراتی توجه نمایند:
 
"دهه شصت تونل وحشت تاریخ معاصر ایران بود. دهه‌ای که همه خشونت‌ها و جنایت‌ها و تحجرها و بدعت‌های غیرانسانی و ضدتوحیدی و شرک‌آلود آن به نام  "امام‌خمینی" در تاریخ ما ثبت و ضبط شده است و کسی را یارای پاک کردن آن از این تاریخ نیست".
 
"تو را بخدا در زنده کردن «امام» نکوشید که این «امام» زنده شدنی نیست بلکه افیون مرگیست که طرفداران خود را به محاق نیستی می‌کشد".
 
بی‌شک زمان حاضر معیار خوبی برای سنجش نزدیک بودن به امام و پیرو بودن ایشان است و قطعا هرکس در حفظ ارزش‌ها و برخورد با هتاکان به امام پیش قدم‌تر باشد به امام نزدیک تر خواهد بود نه آنکه نام فامیلی و یا انتساب ژنیتیکی به ایشان را به ارث برده باشد.
 
مسئولین محترم دانشگاه آزاد اسلامی بدانند که امام و رهبری خط قرمز بسیج دانشجویی‌اند و هرکس در هر جایگاه و مقامی بخواهد گردی بر دامان ولایت بنشاند بی‌درنگ با برخورد انقلابی و قاطع دانشجویان بسیجی مواجه خواهد شد و آنگاه بی‌شک تنها راه فرار از خروش انقلابی فرزندان روح خدا و سربازان و پرچمداران علی زمانه فرار با لباس زنانه از کشور خواهد بود.
 
به جهت قرار داشتن در ایام ماه مبارک رجب و میلاد مولی‌الموحدین به مسئولین دانشگاه آزاد فرصت می‌دهیم تا با تجدیدنظر در این انتصاب نادرست ضمن اعلام وفاداری به امام و رهبری مانع از تلخ شدن شیرینی این ایام در کام دانشجویان و شوند.
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد واحد گلستان، یزد، همدان، مازندران، خوزستان، گیلان، ورامین و شیراز نیز در صورت اصلاح رویه موجود و لغو انتصاب مذکور همچنان با قوت در کمک به جهت اعتلای فرهنگ در دانشگاه‌ها چون چتری ایمن به خدمت جهادی و انقلابی‌اش همچون گذشته ادامه خواهد داد، اما هشدار جدی می‌دهیم در صورت عدم تغییر در رویه و عزل فرد منتصب شده دیگر اغماض جایی در دکترین و راهبرد بسیج دانشجویی نخواهد داشت و بسیج دانشجویی در جهت احقاق حقوق دانشجویان و حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های والای نظام از تمامی ظرفیت‌های قانونی خود از جمله تحصن و تجمع سراسری در همه واحدهای دانشگاه آزاد و برگزاری نشست‌های مطبوعاتی و رسانه‌ای و ارائه مستندات تا رسیدن به هدف متعالی‌اش استفاده خواهد کرد و نخواهد گذاشت کسانی که با بغض و کینه به جهت قطع ویژه‌خواری‌هایشان نسبت به انقلاب و بنیانگذارش می‌نگرند در مجموعه کشور بر مسند بنشینند و مسئولیت تمامی اتفاقات برعهده مسببان این انتصاب بی‌خردانه در دانشگاه آزاد اسلامی کشور خواهد بود.
 
در پایان ضمن بیعت مجدد با امام راحل و رهبری فرزانه امام خامنه‌ای امید داریم مسئولین محترم در این آزمون ولایت‌مداری سربلند بیرون آمده و در کنار فرزندان نسل سوم انقلاب بار دیگر در سنگر دانش و فناوری سربازی شایسته برای ولایت باشند.
 
شورای تبیین مواضع:
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان بهشهر                                                
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان گلوگاه
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان نکا
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان جویبار
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان ساری
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان قائمشهر
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان بابل
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان سوادکوه
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان سوادکوه شمالی
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان آمل
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان محمودآباد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان نوشهر
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان نور
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان چالوس
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان تنکابن
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان رامسر
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان بندرگز
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان علی آباد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان گرگان
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان گنبد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان آستارا
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان رامسر آستانه
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان انزلی
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان رتالش
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان رشت
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان رودبار
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان رودسر
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان سیاهکل
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان فومن
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان لاهیجان
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان لنگرود
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان ماسال
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان لشت نشاء
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد اهواز
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد شیراز
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان همدان
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان کبودرآهنگ
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان نهاوند
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان تویسرکان
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان اسدآباد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان یزد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان میبد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان اردکان
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان بهاباد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان تفت
بسیج دانشجوئی دانشگاه آزاد شهرستان ابرکوه
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد صدوق
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرستان مهریز
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد خاتم
 
واکنش اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل سراسر کشور
 
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل و 45 دفتر انجمن اسلامی این اتحادیه دانشجویی با صدور بیانیه‌ای نسبت به انتصاب عبدالحسین هراتی در دانشگاه آزاد اسلامی واکنش نشان دادند و از اعضای هیئت موسس این دانشگاه خواست نسبت به این انتصاب واکنش نشان دهند.
متن این بیانیه بدین شرح است:
 
انالله و انا الیه راجعون
 
ملت شریف و آزاده ایران
 
مطلع شدیم در انتصابی نابجا و ناشایست، فردی که سابقه توهین های مکرر به جمهوری اسلامی، امام خمینی(ره)، ولایت فقیه و رهبری انقلاب را داشته، از سوی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد به سمتی در این دانشگاه منصوب شده است.
 
عبدالحسین هراتی با هتاکی های فراوانش، در حالی در دانشگاه آزاد سمت گرفته است که به گفته آقای طه هاشمی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد، صرفا دلیل این انتصاب، معرفی برخی افراد بوده است.
 
واسفا از این ظلم به امام و رهبری و انقلاب و هزار افسوس از خاموشی داعیه داران خط  امامی دانشگاه آزاد!
 
در طول چند ماه اخیر بارها هشدار داده بودیم که برخی تحرکات در دانشگاه آزاد، تامل برانگیز و نامبارک است اما هربار مسئولان این دانشگاه برصیانت از آرمان های امام و انقلاب تاکید می کردند و داعیه خط امامی بودن اصیل را به رخ دانشجویان می کشیدند که مگر می شود ما مسئولان دانشگاه باشیم و به امام خمینی(ره) اهانتی گردد؟!
 
اکنون آقایان مسئول این انتصاب را چگونه پاسخ می دهند که این بار نه گمانه زنی و نه خیال پردازی است بلکه واقعیتی اسف بار است که بارها و پیش از این هشدار آن را داده بودیم.
 
هزار افسوس از سکوت آقای هاشمی به عنوان رئیس هیئت موسس دانشگاه آزاد!
 
آقای هاشمی، امام را تنها محدود به خواب و خاطره نسازید؛ اکنون هنگام اعلام و نظر صریح شما در این باره است؛ اگر امام را می‌شناسید، از او دفاع کنید. آن‌هم در روزهایی که به لطف دولت کریمه اعتدال مریدان سینه چاکتان هر روز در دانشگاهی، در سخنرانی به امام امت ناسزا روا می‌دارند. آیا ایشان از اظهارات شاذ مشاورشان در واحد یزد بی اطلاع‌اند؟ آیا ایشان اخبار این انتصاب ناگوار را شنیده‌اند و تا امروز سخن نگفته اند؟!
 
آقای هاشمی برایتان متاسفیم و محاسبه فردای قیامت را به شما یادآور می‌شویم. فاین تذهبون؟
 
جناب حجت الاسلام  ناطق نوری
 
عضو هیئت موسس دانشگاه آزاد
 
عجیب است باور این ضایعه که در حاکمیت ارزش‌های اسلامی تحت لوای ولایت فقیه که میراث پربرکت امام روح الله و همان ولایت رسول الله است، این چنین توهین بزرگی به اسلام عزیز روا داشته شود.
 
شما که سال‌ها در محضر خمینی کبیر بودید و سالیان دیگر را در همراهی با رهبر انقلاب گذرانده‌اید، به خروش آیید. کاری بکنید که فردا باور کنند شما یار امام و رهبری بوده اید. خدای نکند راهی را بروید که آیندگان این سوال را بپرسند که آیا ناطق نوری هم ولایت فقیه را قبول نداشت که اجازه داد آن را در دانشگاهی که وی در آن مسئول است، مسخره کنند؟!
 
جناب آفای سید حسن خمینی
 
شما که به عنوان عضو هیئت موسس دانشگاه آزاد ایضا مسئولیت دفتر نشر آثار امام خمینی را برعهده دارید چگونه می‌پذیرید در دانشگاه آزاد فردی منصوب شود که معتقد است امام "افیون مرگی است که طرفداران خود را به محاق نیستی می‌کشد"
 
باور کنید برایمان سخت است بگوییم این ناپاک منحوس (عبدالحسین هراتی)چه الفاظی را در توهین به امام استفاده کرده است که شک نداریم اگر بشنوید چون ما فرزندان معنوی حضرت روح الله، برافروخته می شوید.
 
نوه امام عزیز که حالا مسئولیت حفظ و نشر آثار او را دارید، از ادامه حضور هراتی معلوم الحال، که گفته است، اندیشه امام سخیف و شرک آلود است جلوگیری کنید، اگر خون خمینی در رگهای شماست.
 
جناب آقایان میرزاده و جاسبی و آقای طه هاشمی
 
جنبش دانشجویی ضمن اعلام انزجار از سیاست‌های شما در انتصاباتی این چنین اسفبار اعلام می کند، اگر ظرف کوتاه ترین زمان دست منحوس هتاک به امام و ولایت فقیه و رهبری از دانشگاه آزاد کوتاه نشود، خواهید دید آنچه را که نباید. 
 
آقایان علی اکبر هاشمی رفسنجانی، علی اکبر ناطق نوری، سید حسن خمینی، عبدالله جاسبی، طه هاشمی، محسن قمی و حمید میرزاده
 
 
جریان دانشجویی مسلمان به ارواح طیبه شهدا و آرمان های بلند امام امت سوگند می خورد که در صورت عدم اتخاذ تصمیمی مناسب در مورد این انتصاب، از هیچ اقدامی فرو گذار نکند ولو همان تهدید های قدیمی از سوی جنابانتان به فرزندان معنوی حضرت روح الله ادامه داشته باشد.
 
جنبش دانشجویی قسم می خورد همان‌گونه که نگذاشت عده‌ای که دانشگاه آزاد را مال خود و فرزندان خود می‌دانستند، اموال ملت را موروثی کنند و در وقف دانشگاه آزاد مقابلشان ایستاد، این بار هم نخواهد گذاشت ظلمی چنین به امام عزیز روا دارید.
 
درپایان با آرزوی صحت و سلامت برای رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید، امید داریم که مسئولان دانشگاه آزاد به وعده خود در خصوص عبدالحسین هراتی جامه عمل پوشانده که در غیر آن صورت مطابق آنچه گفته شد رفتار خواهیم کرد.
 
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور
 
و دفاتر عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل:
 
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی تهران
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شهرکرد
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا همدان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه آزاد اهواز
انجمن اسلامی دانشجویان مرکز آموزش عالی فنی کرمانشاه
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند
انجمن اسلامی دانشجویان پردیس قم دانشگاه تهران
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم دریایی چابهار
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه مازندران
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه قم
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اهواز
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم و فنون خرمشهر
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور اصفهان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه پیام نور خوراسگان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده پرستاری رامسر
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه زابل
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تربت حیدریه
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه کاشان
هیئت موسس انجمن اسلامی دانشجویان مستقل آزاد شهرکرد
هیئت موسس انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شیراز
هیئت موسس انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه آزاد ایذه
 
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد:  اگر مستندات درست باشد به معرفان هراتی گلایه می‌کنیم
 
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد با اشاره به انتشار اخباری درباره سوابق هراتی گفت: با اعتماد به معرفی‌کنندگان به هراتی سمت دادم.
 
حجت‌الاسلام سیدطه هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، با اشاره به انتصاب "عبدالحسین هراتی" به عنوان سرپرست اداره‌کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد، گفت: به‌طور طبیعی استعلام‌هایی برای سمت‌هایی در این سطح انجام می‌شود که معمولاً دو دسته  است. اگر گزارشی منفی در این استعلام‌ها وجود نداشته باشد و شرایطی مانند قدرت مدیریت, علم، تخصص و غیره در فرد وجود داشته باشد، انتخاب می‌شود.
 
وی در پاسخ به این سؤال "آیا از سوابق هراتی نیز استعلام گرفتید؟" گفت: در استعلام که عنوان نمی‌شود این فرد این سوابق را دارد. از تمام سوابق افراد که همه اطلاع ندارند. وقتی در گزارش جواب منفی نباشد و مشکلی دیده نشد، انتخاب می‌شود.
 
هاشمی در پاسخ به این سؤال که آیا مطالبی که درباره سوابق هراتی منتشر شده درست است، گفت: من نمی‌دانم، الآن به وی دسترسی ندارم که موضوع را از وی پیگیری کنم.
 
وی درباره افرادی که هراتی را به وی معرفی کرده‌اند، گفت: به‌طور معمول افراد برای سمت‌های مختلف از جاهای مختلف پیشنهاد می‌شوند. قرار نیست که همه را ما بشناسیم. افراد معرفی می‌کنند، ما بررسی می‌کنیم. اگر مناسب بود انتخاب می‌کنیم.
 
وی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود این فرد مدتی مشاور آقای هاشمی رفسنجانی بوده است، تصریح کرد: نمی‌دانم و اطلاعی ندارم.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد در خصوص "اگر مسائلی که درباره سوابق هراتی منتشر شده صحت داشته باشد چه تصمیمی در این زمینه اتخاذ می‌کنید؟" گفت: ما از خیلی کسانی که شعار می‌دهند خودمان را به امام نزدیک‌تر می‌دانیم. طبیعی است اگر کسی بخواهد مقابل امام، رهبری و انقلاب موضع داشته باشد به‌هیچ‌وجه بر نمی‌تابیم و اجازه نمی‌دهیم در زیرمجموعه‌های ما کسانی باشند که زاویه داشته باشند.
 
هاشمی خاطرنشان کرد: ما با کسی تعارف نداریم. اگر برایمان محرز شود که خدای نکرده علیه ارزش‌های اسلامی، نظام و شخصیت‌های محبوب ملت کسی در زیرمجموعه ما مشکلی داشته باشد طبیعی است که به همکاری‌مان ادامه نمی‌دهیم. این جزو استراتژی دانشگاه آزاد است.
 
وی اضافه کرد: به همه افرادی که با من تماس گرفته‌اند اعلام کرده‌ام هرکسی مستنداتی دارد در این زمینه به ما اعلام کند. اگر این مستندات حقیقت داشته باشد به کسانی که او را به ما معرفی کرده‌اند گلایه می‌کنیم زیرا ما به‌اعتماد آنها به وی مسئولیت دادیم و با کسی تعارف نداریم.
 
در صورت اثبات موضوع از ادامه همکاری با هراتی در دانشگاه آزاد جلوگیری می‌شود
 
روز گذشته اخباری مبنی بر انتصاب "عبدالحسین هراتی" به عنوان سرپرست اداره‌کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد از سوی حجت‌الاسلام طه هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد در برخی از سایت‌های خبری منتشر شد.
سایت‌های خبری اعلام داشته‌اند که هراتی با صدور نامه‌ها و بیانیه‌‌هایی به نظام اسلامی و رهبر کبیر انقلاب توهین کرده است.
 
این موضوع امروز واکنش‌هایی را در بین دانشجویان و نمایندگان مجلس داشت و دانشجویان در بیانیه‌های مختلفی خواستار عزل هراتی شدند.
 
محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نامه‌ای به رئیس دانشگاه آزاد خواستار توضیحات وی در خصوص این انتصاب شده است.
 
در این خصوص دانشگاه آزاد متن نامه و پاسخ رئیس دانشگاه آزاد به رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس را منتشر کرده است.
 
متن نامه میرزاده به  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:
 
جناب آقای دکتر محمدمهدی زاهدی
 
رئیس محترم کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری
 
با سلام و احترام؛
 
عطف به نامه شماره 18/6151/د مورخ 93/2/17 مربوط به مطالب منعکس شده در رسانه‌های کشور در خصوص انتصاب آقای عبدالحسین هراتی به استحضار می‌رساند کلیه انتصابات مدیران دانشگاه آزاد اسلامی از جمله ایشان از مراجع ذیصلاح استعلام شده که بلامانع بودن انتصاب ایشان مطابق تصویر پیوست اعلام شده است.
 
با توجه به اینکه انتصابات در دانشگاه آزاد اسلامی در چارچوب مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و با رعایت موازین نظام و مقرارت کشوری است، معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در حال بررسی موضوع هستند تا در صورت اثبات صحت مطالب مندرج در رسانه‌ها از ادامه همکاری با نامبرده در دانشگاه آزاد اسلامی جلوگیری کنند.
 
حمید میرزاده
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی


منبع:رجانیوز
 
 موضوع :
اخبار , 
بعد از دست‌بوسی، نوبت به تقدیس رسید/
 صالحی امیری: فاطمه، فاطمه است؛ پس هاشمی رفسنجانی هم هاشمی رفسنجانی است!
سیاست در ایران گاهی اوقات شبیه فیلم‌های سینمایی می‌شود؛ به ویژه اگر پای یک خانواده پرنفوذ در میان باشد و سه‌گانه جاودان «پدرخوانده» را به افکار عمومی یادآوری کند.

به گزارش رجانیوز، با روی کار آمدن دولت یازدهم و انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران، رسانه‌های مختلف از اکبر هاشمی رفسنجانی به عنوان «پدرخوانده» دولت یاد کردند و هاشمی هم بدون هراس از  یدک کشیدن این لقب، دخالت‌هایش در امور دولت را تا حد تعیین استانداران گسترش داد.

از سوی دیگر، خلق و خوی خاص خاندان هاشمی رفسنجانی و تمایل آنان به «پدرخوانده» سالاری، در مقامات و مسئولین دولت یازدهم هم رخنه کرده و هر روز شاهد اظهارنظر عجیبی از سوی دولتی‌ها درباره عظمت مقام و منزل شخص اکبر هاشمی هستیم.

به عنوان مثال روز گذشته، سید رضا صالحی امیری، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای عرض خیر مقدم به هاشمی رفسنجانی به عنوان اولین سخنران مراسم رونمایی از کتاب خاطرات وی در سال 1370 پشت تریبون قرار گرفت و با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی نور دیده همه ما است، گفت: بنده بعد از نماز قلم دست گرفتم تا خیر مقدم یادداشت کنم اما به خود گفتم در حضور این عزیز(هاشمی) چه بگویم، دیدم قلم پاسخ مناسبی نمی‌دهد و یاد مرحوم دکتر شریعتی افتادم، "فاطمه، فاطمه است" پس هاشمی هم هاشمی است از این رو امیدوارم سلامت و سعادت همراه این عزیز باشد.

البته این اولین باری نیست که اطرافیان و نزدیکان هاشمی رفسنجانی برای تمجید از او، پا را از تعارفات معمول فراتر می‌گذارند و دست به اقداماتی می‌زنند که نه شایسته نظام جمهوری اسلامی است و نه با اخلاق و آداب انسانی و اخلاقی تناسبی دارد.

گفتنی است رهبر معظم انقلاب در یکی از سخنرانی‌های خود درباره چاپلوسی از مسئولین و مقامات حکومتی فرمودند: یکی از خصوصیات امیرالمؤمنین در سلوک سیاسی‌‌‌‌‌اش این بود که از مردم جداً - نه به صورت تعارف - درخواست میکند که با او متملقانه حرف نزنند، چاپلوسی نکنند، تصنع در برخورد با او به خرج ندهند. در وسط یکی از خطبه‌‌‌‌‌های امیرالمؤمنین - که یکی از آن خطبه‌‌‌‌‌های بلیغ و عجیب امیرالمؤمنین است - یک نفری بلند شد، شروع کرد تعریف و تمجید از امیرالمؤمنین؛ از سخن و از مطالب آن حضرت بنا کرد تمجید کردن و ثنا کردن بر امیرالمؤمنین. حرفهای او که تمام شد، حضرت رو کرد به او، تقریباً به همان اندازه‌‌‌‌‌ای که صحبت کرده بود - آنچه که انسان توی نهج‌‌‌‌‌البلاغه و در آن مقداری که سید رضی انتخاب کرده، می‌‌‌‌‌بیند - در نصیحت این مرد صحبت کرد که با من اینجوری حرف نزنید. از جمله همین عبارت معروف است: «فلا تکلّمونی بما تکلّم به الجبابرة»؛ آنجوری که با پادشاهان، با جباران حرف میزنند، با من حرف نزنید. «و لاتتحفّظوا منّی بما یتحفّظ به عند اهل البادرة»؛ آنجوری که ملاحظه میکنند که نبادا بدش بیاید، نبادا موجبِ ناخرسندی یا ناخوشایندی فلان جبار بشود - حرفهائی را نمیزنند، ملاحظاتی را میکنند - جلوی من این ملاحظات را نکنید. «و لاتخالطونی بالمصانعة و لا تظنّوا بی استثقالا فی حقّ قیل لی»؛ خیال نکنید که اگر حرف حقی را به من گفتید، علی از حرف حق شما دلگیر خواهد شد. برای او سنگین خواهد آمد؛ اینجور نیست. این هم یکی از خصوصیات سیاست امیرالمؤمنین است. (خطبه‌های نماز جمعه‌ی‌ تهران - 20/6/88)

موضوع :
عکس ,  اخبار , 

بسم الله الرحمن الرحیم

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام؛
 
ما به عنوان جمعی از دانشجویان و نخبگان دانشگاه صنعتی شریف تاکنون در مقاطع مختلف و در روند مذاکرات بار‌ها بنا برآنچه وظیفه خود می‌دانستیم از تیم مذاکره کننده و مسئولین محترمی که هرکدام به نحوی در این میان نقش آفرینی می کنند حمایت کرده و گفته‌ایم که حاضریم در این راه پرخطر تا آخرین قطره خون، احمدی روشن‌ها و شهریاری‌هایی باشیم که این بار عظیم را که همانا ساخت استحکام درونی نظام در مسیر پیشرفت و عدالت میهن اسلامی است به پیش ببریم.
 
به عنوان عضو کوچکی از جامعه نخبگانی کشور، اعلام داشته و می‌داریم این دستاوردهایی که ملت ایران برای دستیابی به آن‌ها هزینه‌های بسیاری را متحمل گردیده‌است، سرمایه‌های گران بهای کشور هستند که در راه صیانت از آن از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و در این مسیر در کنار مسئولین محترم کشور تا پای جان ایستاده‌ایم. دشمنان مردم ایران و مستکبران عالم گمان مبرند که این سرمایه‌ها را به بهای اندک از دست می‌دهیم. این اطمینان را می‌دهیم که در راه حفظ و توسعه این دستاورد‌ها با تمام توان علمی خود به میدان آمده و همراه با همه مردم تمام همت و تلاش خود را در جهت شکوفایی هرچه بیشتر این دستاورد‌ها به کار می‌بندیم.
 
در همین راستا و در آستانه شروع مذاکرات هسته ای در کنار هزاران نفر از دانشجویان دانشگاه های کشور حلقه انسانی به دور سایت هسته‌ای فردو با شعار «فردو قلب ما است» تشکیل دادیم تا پیام آمادگی دانشجویان را در جهت حفظ و توسعه دستاوردهای دانشمندان و شهدای هسته‌ای به گوش جهانیان برسانیم و به تمامی زیاده‌خواهان نشان دهیم که آنچه به بهای گران و هزینه‌های بسیار بدست آمده، به ارزانی در مقابل زیاده‌طلبی‌های دشمنان از دست نخواهد رفت.
 
دست در دست هم حلقه انسانی تشکیل دادیم تا به نحوی نمادین ایستادگی دانشجویان را به نمایندگی از ملت شریف ایران به رخ جهانیان بکشیم و این ها همه در حالی بود که تنها خواسته ما در چنین موقعیت حساس و سرنوشت سازی از مسئولین کشور این بود که در جریان مذاکرات، سر سوزنی از حقوق قطعی و مسلم ملت ایران کوتاه نیامده و از موضع اقتدار، حافظ عزت و استقلال ملت ایران باشند و به پشتوانه نخبگان جوان در مقابل هرگونه زیاده خواهی و سلطه‌گری ایستادگی کرده و با تلاش فعال و مبتکرانه دیپلماتیک و فراموش نکردن نسبت خود با دشمن، حافظ موضع قوی جمهوری اسلامی باشند.
 
اما اکنون پس از انجام توافق ژنو و با گذشت نزدیک به شش ماه از آن و نیز در آستانه مذاکرات مهم و تعیین کننده گام نهایی و توافق جامع، با مروری گذرا بر آنچه در توافقنامه ژنو آمده و مجموعه اتفاقاتی که در این شش ماه رخ داده، بیم آن داریم که توافق ضعیف دیگری انجام شود و پس از آن نیز همانند آنچه تا بحال گذشته، چیزی جز اهانت ها و بی ادبی های پی در پی مقامات و مجامع آمریکایی و اروپایی و همچنین عدم پایبندی و عمل به تعهدات ذکر شده در توافق، نصیب ملت شریف ایران نشود. 
 
انتظار دانشجویان و اساتید دانشگاه های کشور از مجلس شورای اسلامی در این برهه تاریخی آن است که آگاهی و اطلاع کامل از جریان مذاکرات؛ و نیز نقش آفرینی همراه با هوشیاری و احساس مسئولیت در قبال آن داشته باشد چرا که مجلسی که در رأس امور است نمی تواند بی تفاوت و غیر مطلع باشد.
 
انتظار داریم که مجلس به طور کامل نقش قانونی و نظارتی خود را ایفا نماید و از وظیفه و مسئولیت قانونی خود در قبال مذاکرات شانه خالی نکند؛ در شرایط کنونی با قانون گذاری مناسب و نظارت کامل بر روند انجام مذاکرات و نیز اجرای تعهدات توسط طرفین، حافظ و مدافع حقوق ملت ایران باشد. براساس قانون اساسی کشور، این توافق به طور حتم باید به تصویب مجلس برسد و پر واضح است مجلس که در نهایت، انجام توافق منوط به تصویب آن است لازم است تا به طور مستمر و کامل در جریان روند مذاکرات بوده و اطلاع کامل و دقیق از نتایج توافقات داشته باشد.
 
در همین راستا به یاری خدا روز یک‌شنبه مورخ 21 اردیبهشت، اجتماع دانشجویان دانشگاه ها در مقابل مجلس شورای اسلامی را با عنوان «مدافعان عزت و منافع ملی» برگزار می کنیم تا ضمن اعلام ایستادگی بر سر حقوق ملت و دفاع از عزت و منافع کشور به بیان دیدگاه های خود بپردازیم.
 
بدون شک این اجتماع و حرکت های مشابه می تواند پشتوانه ای باشد برای مسئولین و متصدیان امر تا با اطمینان و تکیه به توان نیروهای داخلی، قرص و محکم و از موضع عزت به دفاع از حقوق قطعی مردم ایران  بپردازند. یقیناً نتیجه چنین اقدامی چیزی جز حمایت و پشتیبانی از تیم مذاکره کننده و مسئولین مربوطه نخواهد بود. در پایان و در همین جا از تمامی دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های کشور نیز دعوت می شود تا در این حرکت همراه با دانشجویان دانشگاه شریف حضور به هم رسانند.

اسامی امضا کنندگان:
 
1. مهدی زینالو
 
2. محمدجواد متولی
 
3. محمدرضا عربپور
 
4. امیرحسین کریمی
 
5. محمدمهدی جعفریان
 
6. امیرعباس سپهری
 
7. حسین کریمی
 
8. امیر مهرابی
 
9. سید محمد حامد سادات حسینی
 
10. علی رضایی
 
11. پوریا فتحعلی
 
12. سعید ولیان
 
13. سجاد جلالی
 
14. محمدرسول پیرو
 
15. امیرحسین زیاری
 
16. احمد سلطانی
 
17. معین شادرو
 
18. مهدی طهماسبی
 
19. علی فعله گری
 
20. سید محمد سیارپور
 
21. مهدی اجتهادی
 
22. محمدرضا آشتیانی
 
23. احسان ایرانمنش
 
24. علی پورشاه آبادی
 
25. محمد ترابی
 
26. علیرضا خاکدامن
 
27. سید علیرضا رادمنش
 
28. رامین رضایی
 
29. محمد رضایی
 
30. حسین فرقانی
 
31. علی قاسم زاده
 
32. حسن رهبری
 
33. روح افزاییان
 
34. امیر شعبان جولا
 
35. محمدرضا کثیری
 
36. حسین کلانتری
 
37. محمد امین مظفری
 
38. عباس ملک ثابت
 
39. علیرضا ملکی
 
40. محمد نکویی
 
41. محمدصادق طالبی
 
42. فرهاد کریمی
 
43. آرمان حاجی زاده
 
44. صادق فکری
 
45. سعید سرافراز
 
46. حمید رضا جعفریان
 
47. سید مهدی سیادتی
 
48. حسین پورشمسایی
 
49. محمد حسین زهدی
 
50. محمد مهدی مهدوی
 
51. علی نیکزاد
 
52. محمد صادقی
 
53. علی سروری
 
54. محمد رضا شبانی
 
55. ایمان رئیسی فرد
 
56. سید جواد زاهدی
 
57. محمد سعید تجریشی
 
58. حیدر علی ملکی
 
59. محمود ضیایی
 
60. محمد رضا خرمی
 
61. محمدرضا گارده
 
62. امیر علی ولی نژاد
 
63. محمد حسین حبیبی
 
64. محسن اسد بیگی
 
65. احمدرضا شکری
 
66. محمد پارسا
 
67. مصطفی نظری
 
68. حسین بهنام پور
 
69. فرید رجبعلی
 
70. سید رضا محتسبی
 
71. مجتبی ابوطالبی
 
72. احمد پیرو
 
73. امیرحسین محمودی
 
74. محمد محسن نداف
 
75. صادق امیری مقدم
 
76. علی اکبر فروغی نسب
 
77. محسن محمدی
 
78. سید امین آقامیری
 
79. سید مسعود احمدی
 
80. علی اخلاقی
 
81. مرتضی ایمنی
 
82. امید بهارلو
 
83. قاسم سبحانی
 
84. مرتضی حق کو
 
85. احسان برهان
 
86. مجتبی حیدرزاده
 
87. هادی خاکرند
 
88. امیرحسین رحمانی
 
89. محممد حسین کشاورز
 
90. علی سلیمی
 
91. مهدی صالحیون
 
92. رسول غفوری
 
93. مصطفی کریمی
 
94. مسلم مرادی
 
95. محمد جواد نائب کبیر
 
96. حامد واسعی
 
97. حسین ولی نژاد
 
98. علی زمانی
 
99. امیرحسین حاجی زاده
 
100. مهدی دوانلو
 
101. محمد علی نعمت اللهی
 
102. محمد امین شیری
 
103. محمد حسن ملک ثابت
 
104. فرشاد مطبوع
 
105. محمدرضا صادق زاده
 
106. محمد صادق کریمی
 
107. محمدحسن صادق زاده
 
108. مهدی محصل
 
109. سید محمد میرغفوریان
 
110. سینا محمدی زاده
 
111. محمد سعید نژاد
 
112. مصطفی سام
 
113. سید ایمان میر عمادی
 
114. محمد امیدی
 
115. محمد امین فخیمی
 
116. مرتضی حسینی
 
117. سید علی تولیت
 
118. علی مزینانی
 
119. نیما الفت
 
120. علیرضا عیوضی
 
121. مهدی قاسمی
 
122. سید مرتضی یزدانپرست
 
123. مرتضی رجبعلیان
 
124. محمد الماس گنج
 
125. مهدی شیری
 
126. سید حسن عربی
 
127. سید علی حاج آقایی
 
128. مصطفی مصطفی زاده
 
129. ابوالفضل جعفری
 
130. مهدی کیانی
 
131. جواد اکبری
 
132. مهدی میرزائی
 
133. محمدحسن گلمحمدیان
 
134. امیر حاجی علی خمسه
 
135. مهدی رجبی
 
136. احسان لطفی
 
137. سید علیرضا محمودی نیا
 
138. مصطفی داودپور
 
139. سید محمد علی واردی
 
140. محمد مهدی دزیانی
 
141. علی ملکی
 
142. امید نیکو صفت
 
143. حمیدرضا رضایی
 
144. حسین طالع زاده
 
145. مصطفی روغنی
 
146. علی نظریها
 
147. حامد تمنایی
 
148. محمد رضا کریمی
 
149. مجتبی منصوری
 
150. علی عمیق
 
151. محمد امین مداحیموضوع :
اخبار , 
از شهر مدینه منوره حاج شیخ احمد این وصیت را فرستاده است که در شب جمعه در مدینه منوره قرآن کریم تلاوت میکردم که بخواب رفتم،دیدم که نبی اکرم(ص) تشریف آوردند و فرمودند: که در این هفته شصت هزار نفر از امت من مرده اند ولی در بین آنها یک نفر هم با ایمان نبوده، دوران بد آمده است،زنها حجاب اسلامی را رعایت نمیکنند،سرمایه داران به ضعیفان کمک نمیکنند،به حج نمیروند و حشر و زکات مالشان را نمیدهند.شما ای شیخ احمد به مردم دنیا بفرمایید که نیکوکار و پرهیزکار باشید چون قیامت نزدیک است در آسمان یک ستاره ظاهر خواهد شد و بعد از آن درهای توبه به روی شما بسته میشود.رسول اکرم(ص) فرمودند:
هر کسی این وصیت نامه بخواند و یا چاپ کرده به جاهای دیگر برساند در روز قیامت به شفاعت آن شخص می آید،خداوند خانواده وی را به بهشت بشارت میدهد و باز فرمودند کسی که این وصیت نامه را نقل کرده به دیگران برساند ان شاءالله بدی هایش تمام می شود،حاجت مند به مراد خود میرسد.
شیخ احمد گفته است:اگر این گفته ها دروغ باشد خداوند مرا لعنت کند و به جهنم بفرستد.واجب و لازم است تا بر محمد(ص) همه وقت درود بفرستیم و به گرفتن روزه و خواندن نماز پایبند باشیم،کسی که صد برگ از این را چاپ کند و در بین مردم تقسیم کند دوازده روز بعد ان شاءالله خوشی میبیند،یک نفر در هند پنجاه برگ از این را چاپ کرد و در بین مردم تقسیم نمود بعد از چند روز هفتاد هزار روپیه یافت کرد،یک شخص دیگر این را دروغ فکر کرد بعد از چند روز پسرش وفات نمود.
یک برادر دیگر این وصیت را حقیقت دانست پنجاه برگ چاپ نمود پس از چندروز پنجاه هزار روپیه مفاد کرد،برادر دیگر در این فکر بود که فردا یا پس فردا چاپ میکنم اما چاپ نکرد پس از چند روزی فوت کرد.از شما برادران گرامی خواهشمندیم که این وصیت نامه را دروغ نشمارید که گنهکار میشوید،با چاپ نمودن چند برگ از این وصیت نامه به هر مقصود و مرادی که شایسته باشد برآورده خواهید گردید.به خداوند این وصیت نامه حقیقت است.موضوع :
اخبار ,